Results 1 to 12 of 12

Thread: Handpump And Pipe

  1. #1

    Smile Handpump And Pipe

    Ek baar ek gaon ki chhori ki shaadi ek shahar ke chhore se hoi. Chorri jyada padhi likhi na thi . ek baar dono ko kisi party me jana tha to chhore ko chinta hoi ke koi isse puchhan laag gya ki tu iski kon hai to ye ke batawegi .

    To choore ne apni biwi ko bula ke bola dekh aaj hum a paty me jaa raye hai. tusse koi yo puchhe ke tu iski kon hai to bol diye ki ye mere Husband hai or mai inki wife hu. Chorri ne bolya theek hai jo mai aaram se bol dungi

    Shaam ko dono party me gaye . chhora apne dosto se milan lagya or use chhori ne bolya ja tu jananiyo se mil le. unme te ek ladies ne uste puchh hi liya ye aapke kon hia. to choori kuch de soch ke boli "Ye mere Handpump hai or mail inki PIPE su....................."
    Men may come and men may go, but I go on forever

  2. #2

    Angry is handpump key motor laa ley

    Quote Originally Posted by suneet_rana
    Ek baar ek gaon ki chhori ki shaadi ek shahar ke chhore se hoi. Chorri jyada padhi likhi na thi . ek baar dono ko kisi party me jana tha to chhore ko chinta hoi ke koi isse puchhan laag gya ki tu iski kon hai to ye ke batawegi .

    To choore ne apni biwi ko bula ke bola dekh aaj hum a paty me jaa raye hai. tusse koi yo puchhe ke tu iski kon hai to bol diye ki ye mere Husband hai or mai inki wife hu. Chorri ne bolya theek hai jo mai aaram se bol dungi

    Shaam ko dono party me gaye . chhora apne dosto se milan lagya or use chhori ne bolya ja tu jananiyo se mil le. unme te ek ladies ne uste puchh hi liya ye aapke kon hia. to choori kuch de soch ke boli "Ye mere Handpump hai or mail inki PIPE su....................."
    oo raaney yu nakli paani ka handpump kyu paard diya,,,,,,,:D :D ,,, ek to gadar film mein sunny deol ney pardya thaa,,,,,,,,, aur dusraa aaj tanney paard diya,,,,,,,,,,,,,,,ib to lagya - lugya koi tunti bhi reh rhi ho too waa bhii paard ley,,,,,,,,,:p :D
    I dont have personality,i am mere statistics.I used to be "downtoearth". Now this is my present name. Do i possess a name, a face ,an individuality ?:rolleyes:


  3. #3
    heheheheheheh.............:D :D :D :D :D :D :D

    kyu tujhe paadna tha kya bhaiiiiiiiiii..............
    Men may come and men may go, but I go on forever

  4. #4

    oooo......wowwwww

    made my day,,,buddy!!!!
    hehe
    well, v all here hope ul keep pourin dis kinda stuff, n open our senses(dead by now)!!
    n well, 4 more sweet commments, pls iss taage kuu dabaoooooo.......post no. 2..:D
    http://www.jatland.com/forums/showthread.php?t=12792
    Last edited by deepshi; April 19th, 2006 at 09:04 PM.
    -There are no bad people in this world..they are either good or amusing.

    ...La Vida es Bella....

  5. #5

    lath gaad diya

    r bhai tane to kathi lath gaad diya ar wo bhi esa junsa pata kyona.

    keep it up.............
    Yash Beniwal
    Life is a challenge accept it !
    JAI KILKI TAULL !!!!!!!!!!!!

  6. #6

  7. #7
    :eek: :rolleyes: :o itnaaaa maja aaya....
    I AM WHAT I AM....JAT.... 16X2=8

  8. #8
    bas itna sa heeeeeeeeee........ :D :D :D
    Men may come and men may go, but I go on forever

  9. #9
    Jibb hand-pump paate liya to ke majaa reh gya....ye tai mahri skill sain akk humney iss uthley hodd kachuay mai tai bhi swaad le liya....handpump/pipe....mej/kursi....machis/tilli....choth arr bittodey....:D kah jitney chutkale bana le....
    Quote Originally Posted by suneet_rana
    bas itna sa heeeeeeeeee........ :D
    I AM WHAT I AM....JAT.... 16X2=8

  10. #10

    Smile

    hahahahahahhhahahahhhhahahahaa

    chahe kitne chukule bana leee@kilkkikkiiiiii :D :D :D :D
    Men may come and men may go, but I go on forever

  11. #11
    yo 'H' arr 'A' itna kyun daab diya janu jindagi mai innki fer jarut na pade....ek sabad ka kaam tha yo tai....YAVA KILLKI:D :D
    Quote Originally Posted by suneet_rana
    hahahahahahhhahahahhhhahahahaa

    chahe kitne chukule bana leee@kilkkikkiiiiii :D :D :D :D
    I AM WHAT I AM....JAT.... 16X2=8

  12. #12

    Cool

    or jarurat padegi to or daba denge isme kya prob hai............

    Yo to apne ghar ki khetttii hai..................


    or baaab me bach gaye to bada pachhtava howega.... :eek:
    Men may come and men may go, but I go on forever

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •