Page 1 of 4 1 2 3 4 LastLast
Results 1 to 20 of 73

Thread: secret of successful marriage

  1. #1

    secret of successful marriage

    chupaad mae taash kehlte hue "serious discussion" chaal ra tha ek aajkal ghanne talaak hon laage er shaadi kaamyaab na hoti, ghanna kaleshhaya kaam hoga byah ka te. ek tau baitha tha chupchaala. raldu bolya "tau tu sabte bada hai hadde er tajurbekaar seepahi re rya se. tera er tai ka kadde joot bhi na baajta dekhya. tu humne kimme tod bata de ghar ki kalah taallan ka."

    Tau bolya "aasaan hai katti. bas 4 shabad se iska tod-- SAHI KEH HAI BHAAGWAAN"
    A flask of wine, a book of verse
    And thou beside me, singing in wilderness
    When wilderness is paradise.

  2. #2
    Arrr jib yahe baat tai dhappan tein luggaiyan nei bujhjhi te bera se wa ke boli e seema? Nyu boli jayeroiyo 4 sabbad seekh lyo akk: Terre te mei paanh dho-2 peewun suun ......ke babu.
    "LIFE TEACHES EVERY ONE IN A NATURAL WAY.NO ONE CAN ESCAPE THIS REALITY"

  3. #3
    Quote Originally Posted by devdahiya View Post
    Arrr jib yahe baat tai dhappan tein luggaiyan nei bujhjhi te bera se wa ke boli e seema? Nyu boli jayeroiyo 4 sabbad seekh lyo akk: Terre te mei paanh dho-2 peewun suun ......ke babu.
    dekhya kaku humne te "sahi keh hai bhaagwaan" mae e taan baja li thi aap te "paanh dho-2..." peewawo so...aagi na wa ego aali baat...oops MEN WILL ALWZ B MEN. oye if men will b men, who will raakhi sawant b? kilkiiiiiiiiiiiiii
    A flask of wine, a book of verse
    And thou beside me, singing in wilderness
    When wilderness is paradise.

  4. #4
    Quote Originally Posted by seemasindhu View Post
    dekhya kaku humne te "sahi keh hai bhaagwaan" mae e taan baja li thi aap te "paanh dho-2..." peewawo so...aagi na wa ego aali baat...oops MEN WILL ALWZ B MEN. oye if men will b men, who will raakhi sawant b? kilkiiiiiiiiiiiiii




    Issme ke IGGO hogi bebey.........Mharri koe bi na sunnanniya iss dharti pe.....nyu te tum maar girogi humnei sarya nei........Wahe baat se na...Women will always be women......Ha...ha...ha..ha.................CURIOU S LIKE A BACHCHA.
    "LIFE TEACHES EVERY ONE IN A NATURAL WAY.NO ONE CAN ESCAPE THIS REALITY"

  5. #5
    women te women e hongi... aur ke karan johar, boby darling er rituparno ghosh hovengi
    A flask of wine, a book of verse
    And thou beside me, singing in wilderness
    When wilderness is paradise.

  6. #6
    Quote Originally Posted by seemasindhu View Post
    women te women e hongi... aur ke karan johar, boby darling er rituparno ghosh hovengi



    Naam badde suthare-2 kaadhh ke lyai bebey............I am amused a great deal..............Sarre ND...ak Kassuti.
    "LIFE TEACHES EVERY ONE IN A NATURAL WAY.NO ONE CAN ESCAPE THIS REALITY"

  7. #7
    Quote Originally Posted by devdahiya View Post
    Naam badde suthare-2 kaadhh ke lyai bebey............I am amused a great deal..............Sarre ND...ak Kassuti.
    smart kaku ki smart e bhatiji hua kare. aap daal daal te main paat paat
    A flask of wine, a book of verse
    And thou beside me, singing in wilderness
    When wilderness is paradise.

  8. #8
    Quote Originally Posted by seemasindhu View Post
    smart kaku ki smart e bhatiji hua kare. aap daal daal te main paat paat
    देव जी, या छोरी तै घणी-ऐं स्मार्ट बणै सै - जरा खींचियो इसकी चोट्टी नै ! किमैं घणी उछलण लाग-री सै कई दिन तैं !
    (deliberately posted in Hindi - Dev ji ki "samart bhatiji" Hindi nahin padh paayegi apane computer par - hahaha)
    .
    तमसो मा ज्योतिर्गमय

  9. #9
    Quote Originally Posted by dndeswal View Post
    देव जी, या छोरी तै घणी-ऐं स्मार्ट बणै सै - जरा खींचियो इसकी चोट्टी नै ! किमैं घणी उछलण लाग-री सै कई दिन तैं !
    (deliberately posted in Hindi - Dev ji ki "samart bhatiji" Hindi nahin padh paayegi apane computer par - hahaha)
    .
    y sir, wat wrong i did 2 u? u r complaining 2 kaku as if pakistan is complaining to USA against nuclear empowerment of india...ha ha
    A flask of wine, a book of verse
    And thou beside me, singing in wilderness
    When wilderness is paradise.

  10. #10
    Quote Originally Posted by seemasindhu View Post
    chupaad mae taash kehlte hue "serious discussion" chaal ra tha ek aajkal ghanne talaak hon laage er shaadi kaamyaab na hoti, ghanna kaleshhaya kaam hoga byah ka te. ek tau baitha tha chupchaala. raldu bolya "tau tu sabte bada hai hadde er tajurbekaar seepahi re rya se. tera er tai ka kadde joot bhi na baajta dekhya. tu humne kimme tod bata de ghar ki kalah taallan ka."

    Tau bolya "aasaan hai katti. bas 4 shabad se iska tod-- SAHI KEH HAI BHAAGWAAN"

    itna haassi ki baat main aaj lo kona padhi humor section main.........:D:D
    iss joke ne tamgaa milna chaiye.arr joke likhan aalle ne bhi..........:p
    Become more and more innocent, less knowledgeable and more childlike. Take life as fun - because that's precisely what it is!

  11. #11
    Issa koye paaja ye chaar akshar kahan aala tai manne bata diye Bebey bi ho tai....killkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:D:p
    Quote Originally Posted by seemasindhu View Post
    chupaad mae taash kehlte hue "serious discussion" chaal ra tha ek aajkal ghanne talaak hon laage er shaadi kaamyaab na hoti, ghanna kaleshhaya kaam hoga byah ka te. ek tau baitha tha chupchaala. raldu bolya "tau tu sabte bada hai hadde er tajurbekaar seepahi re rya se. tera er tai ka kadde joot bhi na baajta dekhya. tu humne kimme tod bata de ghar ki kalah taallan ka."

    Tau bolya "aasaan hai katti. bas 4 shabad se iska tod-- SAHI KEH HAI BHAAGWAAN"
    I AM WHAT I AM....JAT.... 16X2=8

  12. #12
    O kaka,

    mai su teri sunana nai tu kya nai khaya,,,:eek:

    nue kaache kaat er swaad le,,, er nu e piyaa jaa steel kya mai,,, seeshe ke tai foot jaaya kare,,,,:D


    Quote Originally Posted by devdahiya View Post
    Issme ke IGGO hogi bebey.........Mharri koe bi na sunnanniya iss dharti pe.....nyu te tum maar girogi humnei sarya nei........Wahe baat se na...Women will always be women......Ha...ha...ha..ha.................CURIOU S LIKE A BACHCHA.
    Yash Beniwal
    Life is a challenge accept it !
    JAI KILKI TAULL !!!!!!!!!!!!

  13. #13

    k baat kaka..

    merr te bataa koye tanney kime kahvey te
    me ebbey marri na suun-:p
    to k huya-tu mere byah me naa aya-golli de gya:rolleyes:
    -There are no bad people in this world..they are either good or amusing.

    ...La Vida es Bella....

  14. #14
    Marri tai na sai....bus KHOOTTA TUDDA KAI AUSTRALIA BHAJJRI SAI....killkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:p:p:p:p:D :D:D aur sunn ley...manne kaam karandey ibb
    Quote Originally Posted by deeps View Post
    merr te bataa koye tanney kime kahvey te
    me ebbey marri na suun-:p
    to k huya-tu mere byah me naa aya-golli de gya:rolleyes:
    I AM WHAT I AM....JAT.... 16X2=8

  15. #15

    hehe

    k kaam kareggi tu-aaj te thyayi se daahun!
    ibb taney me chhedd di suun- uchaati uth gi

    or suna-bebe sab kimm raazi?
    had ur brkfast?:p:D
    -There are no bad people in this world..they are either good or amusing.

    ...La Vida es Bella....

  16. #16
    Kimme marriage pai baind ley nai....tu bi maachi-maachi haandey sai BYAH paachey jukar KAAG MOTI KI MAALA LE KAI....hahahahahahahahahahohohohohohohoh:D:D:D:D:D :D:D:D
    Quote Originally Posted by deeps View Post
    k kaam kareggi tu-aaj te thyayi se daahun!
    ibb taney me chhedd di suun- uchaati uth gi

    or suna-bebe sab kimm raazi?
    had ur brkfast?:p:D
    I AM WHAT I AM....JAT.... 16X2=8

  17. #17
    mutual undestandin...

    aadmi ne time par tukda mil ja..hehehe

  18. #18

    Ok-well....

    Old cliche
    "Women & Cats will do as they please,men & dogs shud relax & get used to d idea"
    -There are no bad people in this world..they are either good or amusing.

    ...La Vida es Bella....

  19. #19
    Quote Originally Posted by sunitahooda View Post
    Issa koye paaja ye chaar akshar kahan aala tai manne bata diye Bebey bi ho tai....killkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:D:p
    aye laalchi, mera bhi no. aan degi ek na...app te committed, ibb te mera no. se je issa koi mill ja te
    A flask of wine, a book of verse
    And thou beside me, singing in wilderness
    When wilderness is paradise.

  20. #20

    hahahaha

    chipatt pado tamm donnu eeb--arr meri manno te us 'barikk' ne bi shaamlaat kar lyo-:eek::D
    kilkiii@ 'baarikk'
    va ghanni uchatt ri sey-khatamm honn aali sey--eeb Ritu k paayan me paawgi shayad,jukkar kadey ham donu katthey padya kartey:D
    ufff-hahaha
    -There are no bad people in this world..they are either good or amusing.

    ...La Vida es Bella....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •